Törzsvendég családból tulajdonos csapat

- Évekig csak Vendégek voltunk itt, és imádtunk "Itthon Amerikában Enni."

Dani és a nevelőapja, Gábor közösen vezetik az éttermet.
7-éven keresztül a kedvenc családi törzshelyük volt:  a brutál burgerek, a burrítók, a steakek.... amerikai diner hangulat.

Aztán a tulajok hirtelen bejelentették: visszaköltöznek Amerikába...

"- Megkérdeztek minket nem visszük-e tovább a helyet?
Annyira szerettünk ide járni, hogy komolyan vettük, és
összeültünk egy családi tanácsra.
Nem az volt a kérdés megéri-e, hanem, hogy az egész család, minden gyerek akarja-e. Együtt.

- Mindenki igent mondott..."

A konyhán a séfek és az egész ABSH Csapat a kezdetektől odaadóan dolgoznak a közös ügyért. 

- Hogy mi a legnagyobb visszaigazolás?
Ma már az ország másik végéből is autóznak ide egy-egy burgerért vagy steakért.

étterem logo

A vélemények mögött valódi,
jóllakott Vendégek vannak

A Vendégek a bőséges adagokat, az amerikai különlegességeket, és a családias, figyelmes kiszolgálást emelik ki. ⭐️ Sok vélemény így zárul: biztosan visszatérünk.

Máté Maturicz
Nagyon kedves kiszolgálás mellett magas minőségű és óriási adagú ételek!nBiztos visszatérünk még! Csak ajánlani tudom!
Gergely Kriskó
Ide csak üres gyomorral érdemes jönni. Leterheltségtől függően, de viszonylag hamar felszolgálásra kerül az étel. Nagyon korrekt kiszolgálás, bőséges adag, és kiváló ízek. Csak ajánlani tudom!
Andor Czigenheim
Hatalmas adagok, jó ízű ételek és kedves fogadtatás. Hiányoltuk, hogy az étlapon semmilyen shake sincs. Az étterem kissé leharcolt már, zsíros padló, még az étterem előtti bejárat is zsíros, a wc-ben a mosdókagyló törött, a fali szappanadagoló nem működik. A Tiktokon beharangozott, november 13-i, szülinapi, 25%-os kedvezményt szerettük volna kihasználni, ami nem teljesen jött össze. A pincérnőnek külön jelezni kellett, hogy szeretnénk élni az akcióval, majd ki is hozta a javított számlát, de a teljes kedvezményt így sem kaptuk meg. 44 ezer Ft volt a számla, aminek a 25%-a 11 ezer Ft, így a végösszeg 33 ezer Ft kellett volna legyen, de végül 35 ezer Ft lett. Már nekünk lett volna kínos újra szólni emiatt...n*Válasz: Valóban csak az ételre volt a kedvezmény, így részünkről rendben van a dolog, köszönjük. (Ment az 5 csillag.)

Ami nem hozza a szintet, azt lecseréljük

A beszállítókat versenyeztetjük, és aki nem hozza a minőséget, attól elköszönünk. A minőségi alapanyag nálunk nem opció, alap.

🐂 100% marhahús, minden burgerben frissen, szaftosra sütve.

🫙 Saját készítésű házi szószok, egyedi receptúránk szerint készülnek.

🍔 Egyedi burgerek, és bucik. A fekete bucis, a mogyoróvajas és a lépes mézes Golden Honey csak nálunk van az étlapon. A burgereket gluténmentes, laktózmentes, szezámmagos, briós vagy teljes kiőrlésű bucival is kérheted.

🥩 Egykilós tomahawk vár a steakrajongókra. A steak fókuszt egyre erősítjük, és ekkora steaket a városban ritkán látni.

étterem logo

Nálunk a vendéglátás nem porció, hanem bőség 👨‍🍳

Amerikai éttermet vettünk át, és ezt az amerikát visszük is tovább. 

Nálunk minden Vendég családtag, ahogy odaát, mintha évek óta ismernénk egymást.
Laza, tegeződő hangulat, jó zene, nagy adag, így könnyű jól érezni magad!

Van olyan Vendégünk, aki szisztematikusan végigeszi a teljes étlapot.
Mire a végére érnek, kezdhetik elölről, annyiféle a kínálat, és mindig van valami új, izgalmas fogás. Mások egy ülésben három steaket tüntetnek el, és négy órán át maradnak. 

"A titkot mi nem a grammra mérjük."
Mindig a Vendégek jókedvét nézzük: ha az amerikai ízektől átszellemülve, a nagy adagtól jóllakottan dőlsz hátra, az nekünk maga az elismerés. 

étterem logo

Sportolók szerint is itt vannak Budapest legjobb burgerei

Dani öccse, Krisztián a Honvédban kajakozik.
Az egész kajakos brigád ide jár, és szerintük Budapest legjobb burgerei itt vannak.

De a legszebb nem is ez: vannak akik Debrecenből vagy Pécsről vágnak neki a több órás útnak,
akár télen hóesésben, csak hogy nálunk egyenek egy burgert vagy egy jókora tomahawk steaket!
Ettől tényleg kiráz minket a hideg. 🙏 ❤️

Itt mindenki megtalálja a kedvérevalót.

A legfiatalabb Vendégünk 10 hónaposan tömte be a slidert, a legidősebbek pedig 70 fölött is visszajárnak egy-egy sörre.

🍔 Szeretettel várunk téged is, vagy rendelj egy jó amerikai burgert! 🥩

étterem logo